3. KATTAN DÜŞEN ALKOLLÜ GENÇ OLAY YERİNDEN KAÇTI

Bolu’da Engin Kocatürk, arkadaşları ile birlikte alkol aldıktan sonra hava almak için 3. katta bulunan evin penceresinden dışarıya baktığı sırada baş dönmesi sonucu beton zemine düştü.

3. KATTAN DÜŞEN ALKOLLÜ GENÇ OLAY YERİNDEN KAÇTI

Bolu’da alkolü olduğu öğrenilen Engin Kocatürk, evin penceresinden hava almaya çalışırken baş dönmesi nedeniyle 3. kattan düştü.

Olay Borazanlar Mahallesi 404. Sokak’ta saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, arkadaşlarıyla birlikte alkol alan 18 yaşındaki Kocatürk, midesi bulandıktan sonra hava almak amacıyla bulunduğu evin penceresine çıktı. Pencerede bir süre bekledikten sonra başı dönmeye başlayan Kocatürk, dengesini kaybederek 3. Kattın penceresinden beton zemine düştü.

Alkol aldığı için arkadaşlarını gönderen Kocatürk sonrasında yaralı bir şekilde olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralıyı olay yerine bulamayan polis ekipleri arama çalışması başlattı. Ekiplerin arama çalışması sürerken yaralı gencin Tabaklar Mahallesi Seymen Sokak’ta olduğu ihbarı geldi. Seymen Sokak’ta belirtilen adrese intikal eden sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisine götürdü. Engin Kocatürk’ün hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER