BOLU'DA SKANDAL OLAY! ÖNCE KÜFÜR ETTİ,ARDINDAN PARA TEKLİF ETTİ!

BOLU'DA SKANDAL OLAY! ÖNCE KÜFÜR ETTİ,ARDINDAN PARA TEKLİF ETTİ!

Bolu’da Murat Özdemir isimli şahıs sosyal medyada yaptığı canlı yayında polis ve jandarmaya küfrettiği iddiasıyla polis merkezine götürüldüğü sırada güvenlik güçlerin para teklif etti.

Katıldığı bir televizyon yarışmasında evinde beslediği papağana eziyet ettiği görüntüler nedeniyle yarışmadan diskalifiye edilen Murat Özdemir’in, sosyal medyadan yaptığı canlı yayında polis ve jandarma ekiplerine küfür ettiği iddia edildi. Canlı yayını izleyenlerin ihbarı üzerine polis harekete geçti. Ekipler, Özdemir´in aracını kaldırım üzerinde park halinde görüp, durumu trafik ekiplerine bildirdi.

Hatalı park edilen araç çekici ile kaldırılmak istenirken Özdemir, aracının alınmasına karşı çıkarak ilk önce çekici personeline ardından olaya müdahale eden polis ekiplerine para teklifinde bulundu. Bu sırada Özdemir ise "Yemişim memurunu, alın paranızı" dedi. Özdemir’e tepki gösteren görevli komiser ise, "Al paranı cebine koy. Senin paran hiç kimseye lazım değil. Hadsizlik yapma. Devletin memuruna hakaret edemezsin sen. Aracını çektirmeyeceğim. Ama haddini bilerek konuş. Devletin bu kadar adamı senle uğraşıyor burada. Sen kimsin de seninle uğraşacak" diye ikaz edip, ekip otosuna götürdü. Özdemir, ifadesi alınmak üzere polise merkezine götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER