BOLU'DA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI:6 YARALI

Bolu'da etkisini arttıran kar yağışı beraberinde kazaları da getirdi.Bolu Dağı'nın İstanbul ve Ankara yönlerinde dün meydana gelen zincirleme trafik kazalarında 32 araç çarpışırken 6 kişi yaralandı.

BOLU'DA ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI:6 YARALI

Bolu Dağı'nın TEM Otoyolu geçişinde yoğun kar yağışı sonucu İstanbul ve Ankara istikametlerinde meydana gelen zincirleme trafik kazalarında 32 araç çarpışırken, 6 kişi yaralandı.

TEM otoyolu Düzce mevkiinde 32 aracın karıştığı zincirleme kaza sonrasında kapanan yolda kazaya karışan araçların kaldırılmasının ardından her iki istikamet trafiğe açıldı.TEM otoyolu Düzce mevkiinde İstanbul istikametinde 25 aracın karıştığı zincirleme kaza ile Ankara istikametinde 7 araçlı zincirleme kazanın meydana gelmesi sebebi ile her iki şeritte trafiğe kapatılmıştı.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ekipleri ve Karayolları ekiplerinin yoğun çalışması sonrasında kazaya karışan araçlar vinç ve çekici yardımı ile bulundukları bölgelerden kaldırıldı. Karayolları ekipleri de karla kaplanan yollarda küreme ve tuzlama çalışması yapmasının ardından her iki şeritte trafiğe açıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER