İNTİHAR ETMEK İSTEYEN ŞAHSIN ONLARCA SUÇ KAYDI ORTAYA ÇIKTI!

İNTİHAR ETMEK İSTEYEN ŞAHSIN ONLARCA SUÇ KAYDI ORTAYA ÇIKTI!

Bolu’da hastane önünde vatandaşlardan para istediği ihbarı üzerine polis ekipleri tarafından D-100 karayolunda durdurulunca köprünün üzerine çıkarak intihar girişiminde bulunan D.U.'nun çok sayıda suç kaydının olduğu ortaya çıktı. Şahsın daha önce aynı şekilde intihar girişimlerinde bulunduğu ortaya çıktı.  

Olay, saat 14.00 sıralarında D-100 karayolu Paşaköy mevkiinde bulunan üst geçitte meydana geldi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bahçesinde bir kişinin vatandaşlardan para istediğine yönelik ihbar üzerine bölgeye polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri ihbarın yapıldığı şüpheliyi daha sonra aracıyla birlikte Paşaköy mevkiinde durdurdu. Polisin kendisini durdurmasının ardından köprüye çıkan şüpheli demir korkulukları aşarak intihar girişiminde bulundu.

30’DAN FAZLA SUÇ DOSYASI ÇIKTI
D-100 karayolunun Ankara yönü ulaşıma kapanırken olay yerine polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polislerin ikna çabalarının ardından üst geçitten indirilen D.U.'nun 30’dan fazla suç kaydının olması dikkat çekti.Şüpheli, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.


Haber: Mutlu YUCA – Bülent VELİOĞLU

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER