BATI KARADENİZ KARİYER FUARI BAŞLIYOR

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın (BATIKAF) başlamasına az bir süre kala, Üniversitemizde son hazırlık çalışmaları yapılıyor. Bölgenin en büyük etkinliği olacak Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın Düzenleme Kurulu Üyeleri, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı başkanlığında son hazırlıkları yürütüyor.

BATI KARADENİZ KARİYER FUARI BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda, 25 ve 26 Mart 2022 tarihlerinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın (BATIKAF) başlamasına az bir süre kala, Üniversitemizde son hazırlık çalışmaları yapılıyor. 

21 Mart – 24 Mart 2022 tarihleri arasında Rektörlük Senato Odası’nda gerçekleştirilen hazırlık çalışmalarına; Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’nın yanı sıra, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kamil Gürel, Prof. Dr. Aydın Him ve Prof. Dr. Samettin Gündüz, BATIKAF Yöneticisi ve Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Tarhan, Genel Sekreter İhsan Ağcan, Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Temel ve Nihani Yıldırım, daire başkanları ve fakülte sekreterleri, BATIKAF’ın Katılımcı, Firma ve Sponsorluk ekibi, Hizmet Temin ekibi, Kariyer Etkinlikleri ekibi, Tasarım ekibi, İletişim ve Tanıtım ekibi ve Sekreteryası ile fuar çalışmalarından sorumlu akademik ve idari personel katılıyor.

Çalışmalarda; 16 üniversitenin paydaşlığında binlerce öğrenci ve mezun ile iş dünyası temsilcilerinin ağırlanacağı Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın genel işleyiş ve akışı ile teknik hazırlıklar görüşülüyor. Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı öncülüğünde, akademik ve idari personelin özverili çalışmalarıyla yürütülen hazırlık çalışmalarında artık sona gelindi. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ailesi, 25 ve 26 Mart 2022 tarihlerinde Üniversitemizde gerçekleştirilecek BATIKAF’ta, konuklarını ağırlamayı heyecanla bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2022, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER