SOL PARTİ BOLU İL ÖRGÜTÜ:BU DÜZEN BÖYLE GİTMEZ!

SOL Parti Bolu İl Örgütü, 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü dolayısıyla İzzet Baysal Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan yürüyüş ve basın açıklamasına çağrıda bulundu.İzzet Baysal Caddesi’nde stant kuran partililer daha sonra bildiri dağıttı.

SOL PARTİ BOLU İL ÖRGÜTÜ:BU DÜZEN BÖYLE GİTMEZ!

SOL Parti Bolu İl Örgütü tarafından 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü nedeniyle dün öğle saatlerinde İzzet Baysal Caddesi’nde stant kuruldu. Partililer, halkı 1 Mayıs’ta İzzet Baysal Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan yürüyüş ve basın açıklamasına davet ederek bildiriler dağıttı.

Stantta bildiri çalışması gerçekleştiren partililer kent merkezinde bulunan mahallelerde çalışmalarına devam etti.

Çalışmalar hakkında bilgi veren partililer, “Giderek artan ekonomik kriz işçi, emekçi ve işsizleri yani toplumun tüm kesimlerini etkisi altına almaktadır. Bu düzenin böyle gitmeyeceği artık aşikardır. 1 Mayıs işçi ve emekçilerin taleplerini en gür şekilde haykırdığı gündür. Sefalete ve sömürüye son vermek için insanca bir yaşam için tüm Bolu halkını 1 Mayıs’ta İzzet Baysal Caddesi’nde gerçekleştirilecek olan yürüyüşe ve basın açıklamasına davet ediyoruz. İnsanca bir yaşam için taleplerimiz güçlü bir şekilde haykırmak için işçileri, gençleri, kadınları, emekçileri ve işsizleri sesimizi hep birlikte yükseltmeye çağırıyoruz”diyerek dayanışma çağrısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2022, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER