EY ALLAH'IN YARATTIĞI ÖZEL İNSAN

  Medyatik Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz geçtiğimiz hafta yine ulusal medyada sınırları zorladı.

Bizim Bolu yerelinde geçmişte uzun süre işlediğimiz  “Özel insan” haberini ulusal medya yenice keşfetti, Allah’ın özel bir kulu olan şahsını böylelikle bütün ülke tanımış oldu.

Bilmem izledin mi, geçtiğimiz Perşembe akşamı Şirin Payzın’ın programında da kulaklarını iyice bir çınlattılar. Malum konu canım, Bolu’da içki yasağı ile geçen hafta ettiğin lüzumsuz laflar CNN Türk Şirin Payzın programında kınandı, eleştirildi.

Darbeyi fırsata çevirme bağlamında, bazı kötü niyetli kişilerin bu kaotik ortamdan yararlanabileceğine, toplumu kutuplaştırabileceğine, senden örnek verilerek dikkat çekildi.

Bu ülkede binlerce belediye başkanı var, bunların arasında ikide bir gündeme gelmen hakikaten büyük bir başarı, kutlamak gerek.

Bunu nasıl becerebiliyorsun?

Bunun formülünü büyük bir sır olarak sakladığını tahmin ediyorum, çünkü Bolu’daki hiçbir siyasi bu konuda başarılı olamıyor.

Hassaten ve özenle seni tebrik ediyorum.

***

Bugün yine fırtına gibi bir açıklama yapmışsın, açıklamanda Gerçeğe dayanmayan mesnetsiz iddia ve söylemler bunları yayanları vurur “ , “Yalan fırtınalarıyla mücadeleye devam edeceğim” demişsin.

Ne demek istediğini anlıyorum,

Ben kendi payıma Medya14’ün senin Fettullahçılarla ilişkin üzerine yaptığı bütün haberlerin arkasındayım.

Yakın tarihten yapraklar, FETÖ firarisi Adnan Daylan’la ilişkilerin, FETÖ’nün Türkçe Olimpiyatlarında gösterdiğin olağanüstü performans, DIT KAAART, LALELER benzeri yazı ve haberlerin arkasındayım, başkalarını bilmem.

Bunlarla ilgili “gerçeğe dayanmayan mesnetsiz iddia ve söylemler” yorumunu getiriyorsan, hepsi belgeli ve tarihli haber ve köşe yazıları.

Ha bu değerlendirmeler seni FETÖ ile iltisaklı yapar mı?

Bilmem, savcı değilim.

Ancak FETÖ ile iltisaklı olmayan AKP’li var mI?

 Sorusunu da burada sormak lazım…

Haksızlık yapmamak lazım…

A dan Z’ye hepiniz Fettullahçılarla kol kolaydınız!

Kiminiz az, kiminiz çok Fetullahcı Harekete olanca tavizi verdiniz.

Hakkınızda yargıyı tarih verecek.

***

Önceden bu yana FETÖ’ye bulaşan AKP’lilerin, darbe sonrası FETÖ’nün AKP içerisindeki siyasi kanadının açığa çıkarılacağına dair bir beklentim yok, umudum da.

Buna cesaret edemezler.

Çünkü o vakit ortada AKP diye bir parti kalmaz.

Milat falanda hikâye…

Bu bağlamda AKP’li siyasilerin ve özelde A.Yılmaz’ın kendisini bu denli yırtmasına gerek yok.

Rahat olun.

Dediğim gibi hakkınızda yargıyı tarih verecek.

 

YORUM EKLE