BİRGÖREN’DEN BOLU HALKINA TEŞEKKÜR

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)’den milletvekili aday adayı olan Beyin Cerrahı Op. Dr. L. Serdar Birgören sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendini bu süreçte yalnız bırakmayan Bolu halkına teşekkür etti.

BİRGÖREN’DEN BOLU HALKINA TEŞEKKÜR

CHP’den milletvekili aday adayı olan Op. Dr. L. Serdar Birgören milletvekili kesin adaylarının açıklanmasıyla birlikte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bolu halkına teşekkür ederek, "Siz dostlarım, görüşünüzle ve sonsuz desteğinizle gücüme güç kattınız." dedi.

Birgören’in paylaşımı şu şekilde:

Kıymetli Bolu halkı, sevgili dostlarım arkadaşlarım, Sizlere teşekkürü bir borç bilirim. Ben Op.Dr.Serdar Birgören, açıklanan CHP aday listesinde yer almadığımı öğrendim, dolayısıyla bu süreci tamamlamış bulunmaktayım.

Çalışmalarım sırasında şahsıma gösterdiğiniz yakın ilgi, duyduğunuz güven ve tüm aileme inancınız beni çok mutlu etti.

Siz dostlarım, görüşünüzle ve sonsuz desteğinizle gücüme güç kattınız. Sen ben değil, kişisel hırsların olmadığı birlik beraberlikle çocuklarımızın, ülkemizin geleceği için el birliği ile çalıştık.

Hepinizin bildiği gibi memleketim Bolu’ya ve insanına duyduğum sevgim, mesleki ve her türlü hizmetim daima önceliğim oldu.

Ben buradayım değerli dostlarım, dün olduğu gibi bugün de, yarın da burada yanınızda olacağım.

Tekrar teşekkür eder saygılarımı sunarım.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati demirel
Necati demirel - 2 ay Önce

Senin canın sağ olsun doktorum
Bu günün yarın da var geçmiş olsun
Tecrübe sahibi oldun

SIRADAKİ HABER