METEOROLOJİ'DEN BOLU'YA UYARI!

Meteoroloji "yarına dikkat" diyerek uyardı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bolu, Bilecik, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak, Denizli, Muğla'nın iç kesimleri, Isparta, Burdur, Eskişehir, Ankara, Düzce ve Zonguldak çevreleri için kuvvetli yağışlara bağlı sel uyarısı yapıldı.

METEOROLOJİ'DEN BOLU'YA UYARI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün günlük hava tahmin raporunu yayımladı. Raporda yarın (22 Haziran Salı Günü) için kuvvetli yağışlara bağlı sel uyarısı yapıldı.

Raporda Bilecik, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak, Denizli, Muğla'nın iç kesimleri, Isparta, Burdur, Eskişehir, Ankara, Bolu, Düzce ve Zonguldak çevrelerinde devam edecek kuvvetli yağışlara bağlı sel uyarısı yapıldı.

Yağışların gece saatlerinde Eskişehir’in doğusu, Ankara’nın batısında, yarın 22 Haziran Salı Günü Bilecik, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak, Denizli, Muğla’nın iç kesimleri, Isparta, Burdur, Eskişehir, Ankara, Bolu, Düzce ve Zonguldak çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden sel, su baskını, ulaşımda aksamalar gibi meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısı yapıldı. Marmara Bölgesi’nde ise Çanakkale, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli ve çevresinde aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışı bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER