AFGAN GAZETECİDEN TANJU ÖZCAN'A VE TÜRKLERE AĞIR SÖZLER!

Sunatullah Saadat isimli Afgan bir gazetecinin paylaştığı bir videoda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Türkler için söylediği sözler tepki çekti. Videoya ilişkin binlerce Tweet atılırken Sunatullah Saadat, yeni bir video paylaşarak özür diledi.

AFGAN GAZETECİDEN TANJU ÖZCAN'A VE TÜRKLERE AĞIR SÖZLER!

Afgan sığınmacıların Türkiye'ye giriş yaptığı görüntüler ülke gündeminde birinci sırada yer alırken sosyal medyada bir anda yayılan bir paylaşımda, Afgan olduğu iddia edilen Sunatullah Saadat isimki bir gazetecinin Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve Türklere yönrlik söylediği sözler kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

"SİZİN ÜLKENİZİ KÜLTÜRLE BOZMUŞLAR"
Sunatullah Saadat isimli kişi, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın göçmenler için söylediği sözlere bir video çekerek cevap verdi.Saadat paylaştığı videoda, “Gece gündüze kadar göğüslerini göstererek para kazanan sizin gençleriniz değil mi? Google’a yaz, ne çıkıyor? Çıplak karılar çıkıyor. Sizin ülkenizi kültürle bozmuşlar” ifadelerine yer verdi.

BİNLERCE TWEET ATILDI
Afgan gazetecinin videosu sosyal medyada ise tepki çekti. Sosyal medya da ‘Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ve Türklere nasıl hakaret edersin’ diye paylaşımlar yapıldı. Görüntülere büyük tepki gösterilirken #SunatullahSaadatTutuklansın etiketi ile Sunatullah Saadat hakkında binlere Tweet atıldı. Sunatullah Saadat hakaretlerinin ardından yayınladığı yeni bir video ile özür diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER