AİBÜ REKTÖRÜ ALİŞARLI, AKP İLE KOL KOLA!

İktidar ve gerici cemaatlerle yakınlığıyla bilinen Abant İzzet Baysal Üniversitesi atanmış Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, AKP Bolu İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen "Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" başlıklı programa da katılım sağladı.

AİBÜ REKTÖRÜ ALİŞARLI, AKP İLE KOL KOLA!

AKP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde yapılan “Kadınlarla Büyük Türkiye” programının 67’ncisi Bolu’da gerçekleşti. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda dün gerçekleştirilen programda AKP Denizli Milletvekili Nilgün Ök, moderatörlük yaptı.

AKP Genel Merkez Kadın Kolları ve MYK Üyesi, Tanıtım ve Medya Başkanı ve AKP Denizli Milletvekili Nilgün Ök, MYK Üyesi ve Genel Sekreteri Aslı Seren, MKYK Üyesi ve Bolu Koordinatörü Hacer Çakır, İl Başkanı Suat Güner, AKP Bolu Milletvekili Arzu Aydın, İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak ve partililer katıldı.

AKP’ tarafından kadın girişimciler için düzenlenen programa AİBÜ atanmış Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’da katıldı.Alişarlı’nın programa katılım sağlaması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri tarafından kadınlara yönelik hibe ve fon projeleri hakkında bilgilerin verildiği programda AİBÜ Rektörü Alişarlı’nın katılım sağlama sebebi merak edildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2022, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER