AİBÜ REKTÖRÜ ALİŞARLI'NIN AKP-MHP'SİZ BİR GÜNÜ YOK!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı'nın, iktidara yakın isimler ve gerici cemaatlerle 'nezaket' ziyaretleri bitmek bilmiyor.

AİBÜ REKTÖRÜ ALİŞARLI'NIN AKP-MHP'SİZ BİR GÜNÜ YOK!

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Mustafa Alişarlı'nın ardı arkası kesilmeyen ziyaretlerinde bu kez sıra AKP'li Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve AKP Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde aynı gün Ülkü Ocakları’nı ziyaret edip Ensar Vakfı üyelerini ağırlayan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Mustafa Alişarlı, AKP'li Mustafa Allar'ın ve İsmail Çetin'in 'nezaket' ziyaretini kabul etti.Ziyaretin fotoğrafları üniversitenin resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Paylaşımda AKP'li Gerede Belediye Başkanı Allar'ın Rektör Alişarlı'ya deriden yapılmış kemer,cüzdan ve kumaş verdii görüldü.

Paylaşım şu şekilde:

"Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete Gerede Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Çetin de iştirak etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Alişarlı, nazik ziyaretinden dolayı Başkan Allar ve Çetin’e teşekkür etti."

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2022, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER