AKP MKYK ÜYESİ KARACA'DAN HAKARET!

AKP MKYK ÜYESİ KARACA'DAN HAKARET!

TELE1'de katıldığı programda, "Çok meşhur bir söz vardır. Taçlanan baş akıllanır diye. Ama görüyoruz ki gerçek değil. Ya da tam tersi bir söz vardır. Büyükbaş hayvan bir saraya girdiği zaman o kral olmaz. O saray ahır olur" ifadelerini kullanan Gazeteci Sedef Kabaş, "Cumhurbaşkanı’na Hakaret” gerekçesiyle tutuklandı.

Gazeteci Sedef Kabaş’ın, "Cumhurbaşkanı’na Hakaret” gerekçesiyle tutuklanmasına sosyal medyadan tepkiler sürüyor. Tepkilerin arasında dikkat çeken ise AKP MKYK Üyesi Korkmaz Karaca'nın Kabaş'a hakaret etmesi oldu.

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu ve AKP MKYK Üyesi Korkmaz Karaca'ysa sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Gazeteci Kabaş'a hakaret ederek "5. Sınıf bir artist. Zilli !! O ucuz numaralar bize sökmez" ifadelerini kullandı.

"Zilli" ifadesine gelen bir tepki üzerineyse bu sefer Karaca, "Daha da ağır’ı hatta..Ama aile terbiyem müsait değil.." şeklinde cevap verdi.

Karaca, ülkücü mafya Sedat Peker'in beyanlarıyla daha önce gündeme gelmişti. Peker Karaca için Sezgin Baran Korkmaz'ın verdiği arabayı kullandığını iddia etmiş, SÜTAŞ için özel görüşmeler yaptığını ve rüşvet aldığını da ileri sürmüştü.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2022, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER