ANADOLU OTOYOLU'NDA 'EVE DÖNÜŞ' YOĞUNLUĞU

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında 17 günlük ‘tam kapanma’ dönemini memleketleri ve tatil bölgelerinde geçirenlerin eve dönüş yolcuğunun başlaması ile Anadolu Otoyolu’nun Bolu kesiminde trafik yoğunluğu oluştu.

ANADOLU OTOYOLU'NDA 'EVE DÖNÜŞ' YOĞUNLUĞU

Yeni tip koronavirüse tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanma sürecinin sona ermesi ile Anadolu Otoyolu’nun Bolu kesiminde trafik yoğunluğu oluştu.

BOLU DAĞI TÜNELİ KESİMİNDE AKICI YOĞUNLUK YAŞANDI
Tam kapanma sürecini memleketinde veya tatil bölgelerinde geçiren yurttaşların eve dönüş yolcuğunun başlaması ile beraber Anadolu Otoyolu’nun Düzce ve Bolu kesimlerinde de akıcı yoğunluk dikkat çekti. Bolu Dağı geçişi, 1, 2 ve 3’üncü viyadük ile Kaynaşlı, Gölyaka, Gümüşova ve Yeşilyayla mevkileri, Karadeniz Gerede bağlantı noktası ile Yeniçağa Gişeleri, Köroğlu Park mevki ve Bolu Dağı Tüneli kesiminde akıcı yoğunluk oluştu.

TRAFİK EKİPLERİ, VATANDAŞLARA UYARILARDA BULUNDU
Trafik ekipleri, sürücüleri aşırı hız, yakın takip ve hatalı sollama yapmamaları konusunda uyardı. Anadolu Otoyolu’nda yaşanan yoğunluk nedeniyle araçlar yavaş ilerlerken, trafik ekipleri de ulaşımın aksamaması için çaba gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER