BBP GÖYNÜK İLÇE BAŞKANI ALİ YILMAZ HAKKINDA ÇARPICI İDDİA

MHP Koaceli İl Teşkilatında il başkan yardımcısı olarak görev yaparken istifa edip Büyük Birlik Partisi (BBP) Göynük İlçe Başkanı olarak atanan Ali Yılmaz'ın çocuklarını anne Selma Çimen'den almak için kendisini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü olarak emniyete tanıttığı iddia edildi.

BBP GÖYNÜK İLÇE BAŞKANI ALİ YILMAZ HAKKINDA ÇARPICI İDDİA

BBP Göynük İlçe Başkanı Ali Yılmaz hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya çıktı. MHP Kocaeli İl Teşkilatında başkan yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulunan Ali Yılmaz, geçtiğimiz yılın nisan ayında Bolu'nun Göynük ilçesine Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı olarak atandı.

Gebze'nin yerel gazetesi Anibal'de yer alan habere göre Selma Çimen ile 2020 yılında anlaşmalı olarak boşanan Ali Yılmaz, A.Y (9) ve A.Y (11) ‘nin velayetini elinde bulundurarak kendisinin çocuklara bakamadığını ve ilgilenemediği için Selma Çimen’e verdi.Yılmaz, daha sonra çeşitli iddialar da bulunarak çocukları Anne Selma Çimen’den alınmasına ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na gönderilmesine neden oldu. Selma Çimen'in başvurusu ile anneye çocukların anneye verildiği öğrenen Ali Yılmaz, bu kez kolluk kuvvetlerine kendisini Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Özel Kalemi olarak tanıtarak Selma Çimen’in iş yerine geldi. İcra yolu ile çocukları almak isteyen Yılmaz'a çocukların karşı çıkması üzerine polis ve icra memurları bir şey yapamayacaklarını söyleyerek olay yerinden ayrıldı.

"VELAYETİN BİR AN ÖNCE VERİLMESİNİ İSTİYORUM"
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan anne Selma Çimen, “Velayet ile ilgili soruşturma devam ediyor ve Ali Yılmaz’ın çocuklarım için çirkin iddialarda bulunması ile de sürecin daha detaylı inceleniyor. Bir an önce velayet kararının verilerek çocuklarımın bana verilmesini istiyorum”dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2022, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER