BELEDİYENİN ÜRETTİĞİ LED EKRAN ÜRETİMİ HATALI MI YAPILDI?

Bolu Belediyesi tarafından kentin 3 farklı noktasına yerleştirilen led ekranlar bozuldu.

BELEDİYENİN ÜRETTİĞİ LED EKRAN ÜRETİMİ HATALI MI YAPILDI?

Bolu Belediyesine bağlı Bolu Bel Aş. tarafından yapılan ve Başkan Tanju Özcan’ın Çin’e ihracat yapacağız dediği led ekranlar bozuldu.

3 FARKLI NOKTADA, 3 ARIZALI LED EKRAN
Aylık minimum 50 bin TL kiranın alınacağı ve 10 yıl sonunda en az 5 yıl sağlıklı bir şekilde kullanılması amaçlanan led ekranlar, Belediye tarafından Uğur Mumcu Parkı, Bolu Belediyesi Nikah Salonu ve Paşaköy mevkilerine yerleştirildi.Yerleştirildikten kısa süre sonra arızalanan ekranlar,henüz tamir edilemezken görüntü bozukluğu oluşturmaya devam ediyor.

HAYALLER SUYA DÜŞTÜ
Led ekranların, 15 dakikasında belediye duyuruları, belediye meclisinde alınan kararları ve belediye meclis toplantılarının sesli olarak canlı yayınlanabileceği, hakka yürüyen kişilerin resmini ve cenaze bilgilerinin yayınlanacağını ve bütün STK ve kamu kuruluşlarının da projelerini halka duyurmak için kullanılacağını ifade eden Tanju Özcan’ın ikinci hayalleri de suya düştü.

Büyük umutlarla üretilen led ekranların Bolu Belediyesi’ni kaç milyon TL’ye zarara uğrattığına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Led ekranların akıbetinin ne olacağı ise merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER