BOLU BELEDİYESİ'NDEN ÖZEL ARAZİYE 300 METRELİK ASFALT!

Bolu’nun Çakmaklar Mahallesi'nde uzun süredir toz, toprak ve çukurlarla dolu olan yolları yenilemeyen Bolu Belediyesi’nin mantar üretimi için kiralanan kümesin bulunduğu arazide 300 metre asfalt yol yapması vatandaşın tepkisine neden oldu.

BOLU BELEDİYESİ'NDEN ÖZEL ARAZİYE 300 METRELİK ASFALT!

Bolu’nun Çakmaklar Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, Bolu Belediyesi’nin özel araziye 300 metrelik asfalt yol yapmasına isyan etti. Geçtiğimiz günlerde Bolu Belediyesi tarafından Çakmaklar Mahallesi'nde mantar üretim tesisi için bir kümes kiralandı.

ÇUKUR YOLAR DURURKEN, YURTTAŞIN BAHÇEİSNE ASFALT YOL
//www.bolununsesi.com/ isimli internet gazetesinde yer alan habere göre kiralanan kümesin bulunduğu mevkide uzun süredir çukur, toz ve toprak içinde olan yollara müdahale etmeyen Bolu Belediyesi’nin mantar tesisi için yaklaşık 300 metrelik yolu asfalt yapması vatandaşların tepkisine neden oldu.BOZUK YOLLARI YAPMAYAN BELEDİYE SULARI DAHİ KESTİ
Bolu Belediyesi’ne isyan eden Çakmaklar Mahallesi sakinlerinden İsmail Eriş, Mehmet Özbay ve Selami Terzioğlu isimli vatandaşlar, belediyenin yolları yapmadığını hatta suları dahi kestiğini ifade etti.MANTAR ÜRETİMİ İÇİN BELEDİYE İMKANLARI SEFERBER EDİLDİ!
Eriş, Mehmet Özbay ve Selami Terzioğlu, "Bizim yollarımıza bırakın asfaltı, sularımızı bile kestiler. Yollarda düzeltme dahi yapmadıkları halde, mantar üretimi için kiralanmış olduğunu öğrendiğimiz eski kümesin bulunduğu arazinin içindeki yol asfaltlanmış bulunuyor. Mantar üretimi yapacak olan bu şahıs, ya da şahısların Belediyeden bu kadar torpilli olmaları bütün mahalle halkının dikkatini çekti. Çünkü Huzurevi'nin yolu başta olmak üzere, bizim evlerimizin bulunduğu belediye imarlı yollarımız rezil bir haldeyken, bunların arazilerinin içine kadar 300 metre asfalt döşenmesi inanılır gibi değil" diyerek isyan ettiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2021, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER