BOLU'DA, AŞI OLMAYAN ESNAF TEZGAH AÇAMAYACAK!

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Altındal, koronavirüs aşısı yaptırmayan esnafın tezgah açmasına izin verilmeyeceğini açıkladı.

BOLU'DA, AŞI OLMAYAN ESNAF TEZGAH AÇAMAYACAK!

Delta varyantıyla birlikte Covid-19 vaka sayıları gün geçtikçe artarken koronavirüs salgına karşı aşılama çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor. Artan vaka sayısının önüne geçmek için meslek odalarından açıklamalar birbiri ardına geliyor.

"VAKA SAYISI YİNE ARTMAYA BAŞLADI"
Bolu Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Altındal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aşılamanın önemine dikkat çekti. Aşı yaptırmayan esnafın tezgah açmasına izin verilmeyeceğini belirten Altındal’ın paylaşımı şöyle: Sayın esnaf arkdaşlarımız, son zamanlarda koronavirüs vaka sayıları yine artmaya başladı. Bu yüzden kendimizi, eşimizi dostumuzu korumamız için aşı yaptırmak zorundayız. Lütfen aşılarınızı yaptırın. Aksi takdirde aşı yaptırmayan esnaflarımızın tezgah açmasına izin verilmeyecektir.”

Öte yandan geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Orhan Fırat, “Aşı olmayan, kurallara uymayan meslektaşlarımıza iş vermemeyi düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER