BOLU'DA İKİ AYRI ÇELENK SUNMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Cumhuriyetin kuruluşunun 96'ncı yıl dönümü dolayısıyla Bolu’da Anıtpark’ta CHP Bolu İl Örgütü, Bolu Barosu ve Eğitim Sen gibi birçok sivil toplum kuruluşunun katılımı ile ikinci çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

BOLU'DA İKİ AYRI ÇELENK SUNMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bolu protokolü, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle saat 13.00’te Anıtpark’ta Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni gerçekleştirdikten sonra CHP Bolu İl Örgütü, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katılımı ile saat 15.00’te Atatürk’ün Anıtı’na ikinci çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Törene CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Baro Başkanı Sabri Erhendekçi, Eğitim Sen Bolu Şube Başkanı Zehra Kulalı Gezici, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Raşit Aydın ve daha birçok sivil toplum kuruluşunun temsilcileri katıldı.

Bolu Baro Başkanı Sabri Erhendekçi’nin Atatürk Anıtı’na çelenk sunması ile başlayan tören, daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.Ardından Bolu Baro Başkanı Erhendekçi ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalarından sonra tören sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER