BOLU'DA KAMELYA MASASI ÇALINDI!

Bolu İzzet Baysal Mahallesi Çakmaklar Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Çerkeşli Parkı’nda kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından masası sökülmüş bir kamelya bulundu.

BOLU'DA KAMELYA MASASI ÇALINDI!

İzzet Baysal Mahallesi, Çakmaklar Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Çerkeşli Parkı’nda bir kamelyanın masası kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı.

Olay Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, kamelyada masanın olmadığını fark etmesi üzerine ortaya çıktı.

Kent merkezinde bulunan İzzet Baysal Mahallesi Çakmaklar Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Çerkeşli Parkı’nın yanından geçen Özdemir, olayı sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Özdemir paylaşımında, “Bu masayı görünce bir süre düşündüm acaba sebep ne olabilir diye, aklıma şunlar geldi; Eve lazım olmuş götürmüşler, İki arkadaş aradaki engeli kaldıralım demişler sökmüşler, yapılanı beğenmemişler yeni bir görsel kazandırmak istemişler, ‘Bir de bu halini deneyin’ deyip bize bir mesaj vermek istemişler. Söken arkadaşlara sesleniyorum; sebep her ne ise komik değil. Aksine kamu malına zarar vermek saygısızlığını gösterip tüm Bolu halkının da hakkını gasp etmiş olmuşsunuz. Keşke konuşarak anlatsaydınız derdinizi, çünkü biz bu dili bilmiyoruz maalesef” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER