BOLU'DA SEKS SKANDALI İLE GÜNDEME GELEN SİNAN AY TUTUKLANDI

Bolu Belediyesi’nde makam odasında bir kadınla görüntülü sohbet ederken, sanal seks yaptığı ortaya çıkan Belediye-İş Sendikası Bolu Şubesi eski Başkanı Sinan Ay, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BOLU'DA SEKS SKANDALI İLE GÜNDEME GELEN SİNAN AY TUTUKLANDI

Belediye-İş Sendikası Bolu Şubesi eski Başkanı Sinan Ay, makam odasında, cep telefonuyla görüntülü görüştüğü kadınla cinsel içerikli sohbet etti. Görüşme sırasında kadın soyunurken, Ay da kendi kendini tatmin etti. Adı öğrenilemeyen kadın, görüntüleri kaydetti. Görüntüler, belediye işçileri arasında ve WhatsApp gruplarında yayıldı. Sendikanın genel merkezine de ulaştı. Belediye-İş Sendikası Genel Merkezi, Sinan Ay'ı görevden aldı.

SENDİKA GÖREVDEN ALDI, BELEDİYEDKİ İŞİNE GERİ DÖNDÜ
//www.bolununsesi.com/ isimli sitede yer alan habere göre kendisine komplo kurulduğunu ve videoyu yayan kişilerden şikayetçi olduğunu söyleyen Sinan Ay, olayın ardından sendika tarafından görevinden alındıktan sonra belediyedeki görevine geri döndü.

ÇOK SAYIDA SUÇTAN SİCİLİ BULUNUYOR
Bolu Belediyesi eski AKP’li başkanı Alaaddin Yılmaz’ın ve Bolu Belediyesi CHP’li Başkanı Tanju Özcan’ın sağ kolu olarak bilinen Belediye İş Sendikası eski Başkanı Sinan Ay, ruhsatsız silah taşımaktan hakim karşısına çıkarıldıktan sonra tutuklanarak cezaevine konuldu.
Sinan A'nın sendikaya ait araçla alkollü iken kaza yaptığı, ehliyetine el konulduğu halde sendika aracını kullanmaya devam ettiği ve yine alkollü olarak ceza aldığı gibi yine alkollü olarak sendika aracı ile kaza yaptığı, mala zarar verme, tehdit gibi çok sayıda suçtan sicilinin bulunduğu bildiriliyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER