BOLU'DA SOL BULUŞMA GERÇEKLEŞECEK

SOL Parti’nin ülkenin dört bir yanında düzenlediği SOL Buluşmalar, Bolu’da SOL Parti Parti Meclisi Üyesi Oğuzhan Müftüoğlu ve SOL Parti Bolu İl Başkanı Dilara Kurtuluş’un katılımı ile Anka Kitap Kafe’de saat 15.00’te gerçekleşecek.

BOLU'DA SOL BULUŞMA GERÇEKLEŞECEK

İktidarın sermayeden yana, gerici ve baskıcı politikalarına karşı SOL Parti’nin ülkenin dört bir yanında başlattığı SOL Buluşma etkinlikleri devam ediyor. SOL Buluşmalar, Pazar günü Bolu’da Anka Kitap Kafe’de gerçekleşecek.

SOL Parti Parti Meclisi Üyesi Oğuzhan Müftüoğlu ve SOL Parti Bolu İl Başkanı Dilara Kurtuluş’un katılımı ile Anka Kitap Kafe’de gerçekleşecek olan etkinlik saat 15.00’te başlayacak.

Buluşmaya ilişkin çağrıda bulunan Kurtuluş ise, “İktidarın baskıcı, gerici ve sermayeden yana politikalarına karşı, SOL Parti olarak ülkenin dört bir yanında SOL buluşmaları başlattık.  Ülkenin içine girdiği süreçten, açlığın, yoksulluğun, gericiliğin hüküm sürdüğü bu karanlık düzenden çıkışın SOL'da, sosyalizmde, SOL Parti'de olduğu inancıyla yola çıktığımız SOL Buluşmaları Bolu'da 31 Ekim tarihinde gerçekleştiriyoruz. Davetimiz ezilen, sömürülen tüm halkımızadır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER