BOLU'DA ÜCRET İADESİ İSTEYEN ÖĞRENCİLER VE İŞ YERİ SAHİBİ ARASINDA KAVGA!

BOLU'DA ÜCRET İADESİ İSTEYEN ÖĞRENCİLER VE İŞ YERİ SAHİBİ ARASINDA KAVGA!

Bolu’da hizmet veren bir spor salonuna kayıt yapan 2 öğrenci, kayıt ücretini geri almak isteyince kavga çıktı. Kavgayı ayırmak isteyen bir vatandaş, spor salonu sahibi tarafından darp edildi.

Olay saat 15.30 sıralarında Tabaklar Mahallesi’nde Meydana geldi. Reşat Aker Sokak’ta bulunan bir spor salonuna geçtiğimiz günlerde kayıt yapan 2 kadın öğrenci, kursa gelmek istedi. Spor salonu sahibinin “Şuan müsait değiliz. Başka bir gün gelin” demesi üzerine öğrenciler, kayıt ücretini geri almak istedi. İş yeri sahibinin ücreti iade etmemesi üzerine tartışma çıktı.

Tartışmayı duyan bir vatandaş, spor salonuna gitti. Salon sahibi ile konuşan vatandaş, ücretin gasp edildiğini ve geri verilmesi talebinde bulundu. İş yeri sahibinin talebi reddederek öğrencilere “Dilenci misin” demesi üzerine vatandaş ile iş yeri sahibi arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada boynundan ve yüzünden yaralanan vatandaş, polis ekiplerine haber verirken salon sahibi ise babasına haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin yarım saatlik müdahalesinin ardından kavga son buldu. Sözlü atışmalarda bulunan salon sahibi ile vatandaş birbirinden şikayetçi oldu.

Öte yandan 2 kadın öğrenci, spor salonu sahibinin babası ve araya girmek isteyen vatandaş polis aracıyla ifadeleri alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2022, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER