BOLU ESKİ VALİ YARDIMCISI HAYATINI KAYBETTİ

Bolu’da vali yardımcısı ve Mudurnu kaymakamı görevinde bulunan Hakkı Loğoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

BOLU ESKİ VALİ YARDIMCISI HAYATINI KAYBETTİ

2018 yılında Aksaray'a Vali yardımcılığı görevine atanan,2020 yılında emeklilik kararı alan, Aksaray eski vali yardımcısı Hakkı Loğoğlu koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti. Loğoğlu'nun cenazesi Kadirli Asri Mezarlığı'nda defnedildi.

HAKKI LOĞOĞLU KİMDİR?
1958 yılında Osmaniye ili Kadirli ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset ve İdare Bölümünden mezun oldu. Niğde Kaymakam Adaylığı, Sivaslı Kaymakam Vekilliği, Mudurnu Kaymakamlığı, Çatak Kaymakamlığı, Yahşihan Kaymakamlığı İçişleri Bakanlığı APK Daire Başkanlığı, Ankara Vali Yardımcılığı, Antalya Vali Yardımcılığı, Bolu Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1987 yılında Yabancı Dil Eğitim Programı için bir yıl süreyle İngiltere’de Dil ve Kamu Yönetimi eğitiminde bulundu. 2000 yılında altı ay süreyle Japonya’da Afet Yönetimi Eğitimi aldı. 2002 yılında Milli Güvenlik Akademisi’ni bitirdi. Evli ve 2 çocuk babası olan Hakkı Loğoğlu İngilizce bilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER