BOLU VE DEPREME DAİR HER ŞEY BU PANELDE!

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Bolu İl Koordinasyon Kurulu tarafından 3 Aralık Cuma Günü Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda ‘Bolu ve Deprem Gerçeği’ paneli gerçekleştirilecek.

AKP iktidarının bilim, mühendislik ve akla aykırı uygulamaları ve rant politikaları nedeniyle Türkiye’de insanlar,her yeni güne deprem korkusu ile uyanmakta.

Depremin dünya üzerinde yaşayan her canlı için felaketlere yol açtığı ve gerekli önlemin alınması gerektiğini ifade eden TMMOB, “Bolu ve Deprem Gerçeği” etkinliği ile panel gerçekleştirecek. TMMOB) Bolu İl Koordinasyon Kurulu tarafından 03 Aralık Cuma günü saat 15:00 da Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilecek olan panele tüm Bolu halkı davetlidir.

Panele, Mimarlar Odası Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan Karakuş Candan, İnşaat Mühendisleri Odası Kurulu Sekreteri Özer Akkuş, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bülent Özmen ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş deprem gerçeği ile ilgili konuşmalarda bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2021, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER