Burası da Kayseri

Referandum çalışmaları kapsamında Sinop’a gelen Çevre ve Şehircilik bakanı Mehmet Özhaseki’nin konuşma yapacağı alanda bir çocuğun eline tutturulan pankart büyük tepki çekti

Burası da Kayseri
 Bu sırada Bakan'ın yanında gülümseyen kişi Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı'ydı.

Sinop’un Durağan ve Saraydüzü ilçelerinde meydan konuşmaları yapan Bakan Özhaseki’yi,  Durağan ilçesinde AKP’liler bir çocuğun eline tutturdukları "HÜKÜMETİ İNDİRECEKLERMİŞ  SİZ BENİM DONUMU BİLE İNDİREMEZSİNİZ" pankart ile karşıladı. 

Herkes Bakanın bu pankartın çocukla ortaya çıkartılmasına tepki göstereceğini beklerken, aksine bakanın çocuğu yanına çağırarak, gülerek ve birlikte pankart ile poz vermesi şaşkınlığını yaşadı.

Öte yandan böyle bir durum yaşanırken, aynı yerde hemen bakanın sağ tarafında oturan  kişinin Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy olduğu öğrenildi. Ersoy'un  küçük çocuğun eline tutturulan ve cinsellik içeren pankarta gülümseyerek bakması dikkat çekti.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, pankartta yazan ifadeleri sert bir dille eleştirerek "Çocuklara pis ahlakınızı bulaştırmayın... Seviyeniz yerlerde sürünüyor; çocukları pisliklerinize alet etmeyin..." dedi.

İşte yarkadaş'ın o paylaşımı:Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER