CHP BOLU İL BAŞKANI KARSU'DAN 'BİRLİK VE BERABERLİK' VURGUSU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu il başkanı Kazım Karsu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda "Bereketin, birlikteliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın günü olan mübarek Kurban Bayramı’nı tüm dünya olarak Covid-19 pandemisi, Türkiye özelinde ise derin bir ekonomik ve siyasal buhran içerisinde karşılıyoruz” ifadelerine yer verdi.

CHP BOLU İL BAŞKANI KARSU'DAN 'BİRLİK VE BERABERLİK' VURGUSU

CHP Bolu il başkanı Kazım Karsu,  Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Karsu, "Güzel ülkemizin huzura, birlikteliğe, berekete ve yardımlaşmaya ihtiyacı var. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz. Hiç kimseyi kimliği, inancı ve yaşam tarzı dolayısıyla ötekileştirmeyeceğiz" dedi.

"HEDEFİMİZ GÜZEL TÜRKİYE'Yİ İNŞA ETMEK"
Başkan Karsu kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; "Bereketin, birlikteliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın günü olan mübarek Kurban Bayramı’nı tüm dünya olarak Covid-19 pandemisi, Türkiye özelinde ise derin bir ekonomik ve siyasal buhran içerisinde karşılıyoruz ama umutsuzluğa kapılmayacağız. Her sorunumuzu akılla, bilgiyle, birikimle, deneyimle çözeceğiz. Güzel ülkemizin huzura, birlikteliğe, berekete ve yardımlaşmaya ihtiyacı var. Bunu hep beraber gerçekleştireceğiz. Hiç kimseyi kimliği, inancı ve yaşam tarzı dolayısıyla ötekileştirmeyeceğiz. Hedefimiz ‘hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, her evde huzurun ve bereketin olduğu’ güzel Türkiye'yi inşa etmektir.Bu duygularla salgın hastalıkla mücadelenin ön safında yer alarak şehit düşen sağlık personelimize, terörle mücadelede şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum.  Yurttaşlarımızın bu zor dönemde güzel bir bayram geçirmesi en büyük dileğimdir. Kurban Bayramınız kutlu olsun."

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER