FEN LİSESİ TADİLATI DURDURULDU

Bolu Fen Lisesi tadilat, yenileme çalışmaları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Bakanlığı, Ankara Rehberlik ve Teftiş Grup Başkanlığı’nın kararı ile durduruldu.

FEN LİSESİ TADİLATI DURDURULDU

Borazanlar Mahallesi Güvercin Sokak’ta bulunan Bolu Fen Lisesi’nde Haziran 2022 tarihinden itibaren devam eden tadilat ve yenileme işi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Bakanlığı Ankara Rehberlik ve Teftiş Grup Başkanlığı’nın 15.11.2022 tarihli kararı ile durdurularak mühürlendi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı durdurma kararını inşaat alalına asılan duyuruyla bildirdi. Asılan notta, “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Bakanlığı Ankara Rehberlik ve Teftiş Grup Başkanlığı’nın 15.11.2022 tarihli durdurma kararı ile bu inşaat işi mühürlenmiştir. İnşaat alanına girmek tehlikeli ve yasaktır’’ ifadelerine yer verildi.

BOLU'DA 33 OKULDA DERS ZİLİ ÇALMAYACAK!

“KASIM AYI ARA TATİLİNE KADAR TAMAMLANACAK”

Kentte 40 ilk ve orta dereceli okulda başlatılan güçlendirme çalışmaları kapsamında, 33 okulun güçlendirme ve tadilat çalışmaları eğitim ve öğretim yılı başlangıcına yetişmemişti. Vali Erkan Kılıç, yıkılan ve güçlendirmeye alınan okulların Kasım ayı ara tatiline kadar tamamlanacağını ifade etmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER