GEREDE'DE KADROLAŞMAYA DEVAM!

Gerede’de kamu kurumları, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü arasında paylaştırılıyor!Gerede’de geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olarak görev yaparken Gerede Belediye Başkanı ile sık sık sorun yaşayan Mustafa Kocakaya, Bolu İl Müdürlüğü’ne görevlendirilirken yerine Geredeli İshak Bey KYK Yurt Müdürü Gürol Altun getirildi.

GEREDE'DE KADROLAŞMAYA DEVAM!

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan protokol, devlet kurumlarında müftülük eliyle ‘imam’ kadrolaşması devam ediyor.

AKP’li Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile sık sık problem yaşadığı iddia edilen İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Kocakaya,Bolu İl Müdürlüğüne gönderildi. 28 Şubat’ta Bolu’ya görevlendirilen Mustafa Kocakaya’nın yerine Geredeli İshak Bey Yurt Müdürü Gürol Altun getirildi.

KYK'DA İMAM KADROLAŞMASI!
Geredeli İshak Bey KYK Erkek Öğrenci Yurdu’na atandıktan sonra Kur’an-ı Kerim kursu, Peygamberimizin hayatı, hadis atölyesi, hatırat okumaları gibi etkinlikler düzenleyen Altun’un Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olarak atanması dikkat çekti. Ayrıca Gerede İlçe Müftülüğü tarafından Geredeli İshak Bey KYK Yurt Müdürlüğüne imam kadrosundan manevi danışmanlık ve rehberlik koordinatörü olarak görevlendirilme yapıldığı görüldü.

Gürol Altun Kimdir?

1971 Gerede doğumlu olan Altun, 15 Ocak 1998 tarihinde KYK Bolu Bölge Müdürlüğünde ilk görevine başladı. 2001 yılında Gerede Yurt Müdürlüğüne yönetim memuru olarak atanarak 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam etti. 4 yıldır Kocaeli ili Kandıra ilçesi KYK Erkek Öğrenci Yurdunda yurt müdürü olarak görev yapan Altun, 2019 yılının ekim ayından itibaren Geredeli İshak Bey KYK Erkek Öğrenci Yurdu’na müdür olarak atandı. İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Kocakaya, Bolu il müdürlüğünde görevlendirilmesinin ardından Mart 2022 itibariyle Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olarak görevlendirildi.

Mustafa Kocakaya Kimdir?

Mustafa Kocakaya 13.05.1974'de Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ankara'da tamamladı. 1995 yılında H.Ü.Ankara Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümü’nden mezun oldu. Memuriyete 2001 yılında Adalet Bakanlığı’nda başladı. 20.01.2014 tarihinde Gerede Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak göreve başladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Kocakaya, 28 Şubat 2022 tarihi itibariyle Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2022, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER