HANGİ YÜZLE DAVET EDİYORSUNUZ?

HANGİ YÜZLE DAVET EDİYORSUNUZ?

Öğrencilerin barınma, ulaşım, beslenme, harç, KYK borcu gibi pek çok sorunu varken AKP Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, üniversite öğrencilerini AKP’ye davet etti.

Yüz yüze eğitim katmerleşmiş pek çok sorunla açıldı. Öğrenciler, barınamama, harç, burs, KYK borcu, ulaşım gibi pek çok sorunla boğuşurken AKP iktidarı üyelerini arttırmanın derdinde.

BU NE YÜZSÜZLÜK!
AKP’nin ekonomik, siyasi, sağlık, eğitim gibi alanlarda 19 yıldır uyguladığı yanlış politikalar ülkeyi içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Yüz yüze eğitimin başlaması ile özellikle üniversite öğrencilerinin yaşadığı sorunlar için çözüm üretmekten uzak olan AKP, üyelerini arttırmanın derdinde. AKP Bolu İl Gençlik Kolları Fatih Bayrak, Bolu’ya yerleşen üniversite öğrencilerine AKP’ye üye olma davetinde bulundu.

Öğrencilerin üniversite sonrasında sertifikalı programlara katılma garantisi veren AKP’li Başkan Fatih Kavak, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “2021- 2022 öğretim yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesini kazanan bütün arkadaşlar; Kampüse Hoşgeldiniz! Üniversite eğitiminiz boyunca sizlerin yanında olup, mutlu bir eğitim hayatı geçirmeniz için elimizden ne geliyorsa yapacağımıza hiç şüpheniz olmasın; AK Gençlik burada! Üniversite hayatın boyunca sonuna kadar açık bir kapın var. Bu kapının içinden dertlerin, sıkıntıların ve hatta sevinçlerinle gelebilirsin. Tabiatın kalbinde yaşayacağın bu senelerin içine binlerce anı biriktirmek isteyebilir, üniversite hayatın sonrası onlarca sertifikalı programa katılmak isteyebilir ve onlarca doğa güzelliklerimizi yerinde keşfetmek isteyebilirsin. Bu isteklerinin hepsini programlaştırdık ve önümüzdeki seneleri bile takvime ekledik. Tüm bunları bizimle yapmak istersen; kapıdan girebilir veya bizi arayabilirsin. Bolu'dan giderken yüzlerce kardeşinle beraber, binlerce anı biriktirmen için buradayız. Hemen aramıza katıl, bütün güzellikleri beraber yapalım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER