HÜSEYİN AYKAN'DAN GAZETECİ PEHLİVAN'A YUMRUKLU SALDIRI İDDİASI!

Bolu Olay Gündem Gazetesi ortaklarından Hacı Hüseyin Aykan, geçtiğimiz cuma günü Gazelle Otel’de Orim Cam firması tarafından düzenlenen basın toplantısında, Batı Karadeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Hakkı Pehlivan’a yumruklu saldırıda bulunduğu iddia edildi.

HÜSEYİN AYKAN'DAN GAZETECİ PEHLİVAN'A YUMRUKLU SALDIRI İDDİASI!

Geçtiğimiz günlerde Orim Cam firması tarafından Gazelle Otel’de bir basın toplantısı düzenlendi. Gerçekleşen toplantıda Bolu Olay Gündem Gazetesi’nin ortaklarından biri olan H. Hüseyin Aykan’ın Batı Karadeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Hakkı Pehlivan’a yumruklu saldırıda bulunduğu öne sürüldü.

DARP RAPORU ALAN GAZETECİ PEHLİVAN ŞİKAYETÇİ OLDU!
//www.bolununsesi.com/  isimli sitede yer alan habere göre olay 2 Temmuz Cuma günü Gazelle Otel’de yaşandı. Orim Cam firmasının kahvaltılı basın toplantısı öncesi Hüseyin Aykan, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı lobide çay içmekte olan Batı Karadeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Hakkı Pehlivan’ın yanına gelerek yumruklu saldırıda bulundu. Hüseyin Aykan tarafından saldırıya uğrayan Gazeteci İsmail Hakkı Pehlivan, hastaneden darp raporu aldıktan sonra Jandarma’ya giderek Hüseyin Aykan’dan şikayetçi ve davacı oldu.

//www.bolununsesi.com/ isimli sitede yer alan haberin devamı şöyle:

EVRAKTA SAHTECİLİK!

“Hüseyin Aykan’ın daha önce de birkaç kez yumrukla adam yaralama suçu işlediği, son olarak evrakta sahtecilik suçundan 2,5 yıl ceza aldığı ve halen hükümlü olduğu halde, pandemi nedeniyle açık cezaevinin boşaltılması sonucu dışarda olduğu belirtildi."

ÖĞRETMENE SALDIRI
"4 Ağustos 2010 Kız Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı kadın öğretmenin, stajyer öğrencileri ile ilgili görevli olarak gittiği Hüseyin Aykan’ın gazetesinde darp edilmesi ve hakarete uğraması olayını, Bolu'da ki bütün basın organları görmezden ve duymazdan gelerek, hiçbir şekilde gündeme getirmediler."


SGK ÇALIŞANINA SALDIRI!
"22 Haziran 2011 yılında da SGK’da görevli memur Ercan M. yi darp eden Gazeteci(!) Hüseyin Aykan, bu olaydan da ceza almıştı.
Son olarak Durmuş Erdinç’ten satın aldığı gazeteyle ilgili taahhütlerini yerine getirmeyip, borcunu ödememek için sahte imzalı senetler tanzim etmek suçundan 2,5 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Şu an hükümlü olduğu ve cezaevinde olması gerekirken, pandemi sayesinde açık cezaevinin boşaltılması nedeniyle cezasını dışarda çekiyordu.”

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2021, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER