İLK NAMAZI TANJU ÖZCAN KILDIRACAK

Geçtiğimiz günlerde geçici olarak CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN, Borazanlar Mahallesi’nde yapımı devam eden Zübeyde Hanım Cami’sinde inşaatın Ocak’tan önce tamamlanacağını söyledi.

İLK NAMAZI TANJU ÖZCAN KILDIRACAK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün akşam açıkladığı başörtüsüne ilişkin kanun teklifini Meclis Başkanlığı'na sunmasının ardından, Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN’da Bolu Belediyesi marifetiyle yapımı devam eden Zübeyde Hanım Cami’sinde ilk namazı kendisinin kıldıracağını ifade etti.

Yakın zamanda partisinden ihraç edilen ÖZCAN “İnşallah 15 Ocak’ta da Atatürk’ün annesinin ismini taşıyan camide hatmi şerif indireceğiz. İlk ezanı da 12-14 yaş grubunda hafız kardeşlerimiz okuyacak.” dedi.

İlk namazı kendisinin kıldıracağını ifade eden ve Kuran-ı Kerim’i öperek göreve başlayan ÖZCAN “Ama orada ilk namazı da inşallah Uğur Beyle, Burak Beyle, Kamuran Beyle, sizlerle hep birlikte aynı safta kılmayı rabbim bana nasip etsin inşallah. Hatta istiyorsanız, siz hazırsanız ben hazırım. İlk namazı ben kıldırayım. Var mısınız? Ben hazırım vallahi ilk namazı sen kıldır diyorsanız ben kıldırayım. “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER