İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN ASILSIZ İDDİALARA TEPKİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Bolu İl Temsilciliği Yönetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde üye ve ailelerinin katılıma dönük olarak düzenledikleri plaket töreni ve yemek organizasyonu hakkında kimi basın kuruluşları tarafından yapılan haberlere ve sosyal medya paylaşımlarına tepki gösterdi.

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN ASILSIZ İDDİALARA TEPKİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Bolu İl Temsilciliği tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen, yaklaşık 200 üye ve yakınının katıldığı davette, meslekte 25., 40. ve 50. yılını dolduran inşaat mühendislerine plaket verildi.

İnşaat Mühendisleri Odası Bolu İl Temsilciliği Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada, düzenledikleri organizasyonun birileri tarafından hedef alınarak siyasi bir meseleye çekildiği vurgulanırken “Herhangi bir siyasi parti yemeği olmayan, genç ve tecrübeli meslektaşlarımızı tanıştırıp kaynaştırmak ve birlik beraberlik amacı hedeflediğimiz bu organizasyonumuzu sanki birilerinin hedef alınarak siyasi bir meseleye çekildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Bizim için çok değerli olan meslek örgütümüzü böyle asılsız ve mesnetsiz siyasi ve kişisel olaylara alet etmek isteyenleri esefle kınıyor, saygılı olmaya davet ediyoruz. Bizimle olan destek veren bütün meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürler.” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER