İZZET BAYSAL'I ANMA TÖRENİ YAPILDI

Bolu'ya kente eğitim ve sağlık alanında 146 tesis kazandıran İzzet Baysal, Anıtpark'ta gerçekleştirilen törenle anıldı.

İZZET BAYSAL'I ANMA TÖRENİ YAPILDI

Bolulu hayırsever İzzet Baysal Şükran Günleri kutlama programı başladı. Bolu’ya 1 milyar 221 milyon TL değerinde eğitim ve sağlık alanında sayısız eser kazandıran İzzet Baysal için Anıtpark’ta çelenk sunma töreni yapıldı.

Daha sonra Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, İzzet Baysal Vakfı mütevelli ve yönetim kurulu üyeleri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin bulunduğu sayısız kişi İzzet Baysal Caddesinde yürüyerek İzzet Baysal Anıtı önünde toplandı. 

Ardından düzenlenen törende konuşan İzzet Baysal'ın yeğeni ve İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, "Çok güzel bir program bir hazırlanmış. Dolu dolu bir gün yaşayacağız. Bugün buraya gelirken benim yerimde senin olmanı isterdim. Gözlerim yaşararak geldim. Karşılıksız verdin, onlarda bir şey istemedin. Ama bugün bir 11 Mayıs bile tüm Boluluların sana şükranlarını göstermeye yeter de artar bile.  Sana vereceğim haberlerin başında evvela şükürler olsun aşağı yukarı, 2021’den beri yaşadığımız COVID pandemisini nispeten atlatmış olarak görüyoruz, Allah’a şükrediyorum bu nedenle. Bu nedenledir ki bugün sana toplu olarak Bolulular sevgi ve saygılarını sunmaktan mutlu oluyorlar”dedi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2022, 21:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER