KAZIM KARSU'DAN MENGEN'DE AHŞAP ATÖLYESİ'NE YAPILAN BASKINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

KAZIM KARSU'DAN MENGEN'DE AHŞAP ATÖLYESİ'NE YAPILAN BASKINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Orman idaresinin Mengen Belediyesi Ahşap Atölyesi'nde kaçakçılık olduğu yönünde yapılan ihbar sonrasında gecenin bir saatinde yaptığı baskına çok sert tepki gösterdi. 

İhbarların Mengen Belediyesi'ni yıpratmak amacıyla yapıldığına dikkat çeken Karsu, ihbarları yapan kişilerin bir an önce bulunarak tespit edilmesi talebinde bulundu.

Mengen Belediyesi'nin yasalara bağlı bir belediye olduğunu vurgulayan Karsu, “Mengen Belediyemizin ahşap atölyesine gecenin bir saatinde yapılan bu baskın hem haksızlık hem de saygısızlıktır.  Gecenin bir saatinde Mengen Belediyemizin işletmesi üzerinden kaçak muamelesi yapılmasına asla tahammül edemeyiz.  Bu baskınlar neye göre, neye istinaden yapılmaktadır? İhbarları yapanlar kimlerdir? Kimler şikâyetçi olmuşlardır? Tüm bunlar Mengen Belediyemizin itibarını sarsmaya yönelik girişimlerdir. Ortada bir kaçakçılık varsa bunun adresi Mengen Belediyesi değildir. Burası herhangi birinin kereste atölyesi değil, Mengen Belediyesi'nin atölyesidir"dedi.

Mengen Belediyesi'ne gece saatlerinde görüntü ve tespit yapmak amacıyla gelinmesinin doğru olmadığına dikkat çeken Karsu, "Yalan ve dolanla yapılan bir ihbarın bu kadar ciddiye alınması doğru mudur? Mengen Belediyemizi yıpratmak adına yapılan bu ihbarları yapanların bir an önce bulunarak tespit edilmesini istiyoruz. Mengen Belediye Başkanımız Turhan Bulut’un sonuna kadar yanında olduğumuzu bir kez daha buradan ilan ediyorum. Hiçbir güç belediyelerimizin halka hizmet etmesinin önüne geçemeyecektir” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER