KENT MERKEZİNDE TRAFİK IŞIĞI DEVRİ BİTTİ!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın trafik ışıkları ile mücadelesi sürüyor. Atatürk Bulvarı'na kazandırılan dönel kavşakla beraber kent merkezinde trafik ışığı devri kapanıyor.

KENT MERKEZİNDE TRAFİK IŞIĞI DEVRİ BİTTİ!

Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirlen dönel kavşaklar nedeniyle trafik ışıkları tek tek kaldırılmaya devam ediliyor. Belediye tarafından yapılan dönel kavşaklara bir tane daha ekleniyor. Atatürk Bulvarı’na kazandırılacak yeni dönel kavşak için ilk kazma vuruldu. Kavşağın tamamlanmasıyla birlikte D-100 karayolu hariç kent merkezinde hiçbir trafik ışığı kalmamış olacak.

Dönel kavşak uygulamalarıyla şehir içi trafiği akıcı hale getirmeyi amaçlayan Bolu Belediyesi, kent merkezindeki son trafik lambasının olduğu Atatürk Bulvarı’ndaki noktaya yeni bir kavşak inşa ediyor.

ŞEHİR İÇİNDE ARTIK TRAFİK IŞIĞI OLMAYACAK
Atatürk Bulvarı ile Konuralp Caddesi’nin kesişme noktasına yapılacak yeni dönel kavşak için Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerekli önlemleri aldıktan sonra bu sabah çalışmalara başladılar. Bölgede devam eden çalışmalar en geç 10 gün içinde tamamlanarak, yeni dönel kavşak araç trafiğine açılacak. Bolu Belediyesi Atatürk Bulvarına kazandıracağı 2’inci kavşak ile birlikte şehir merkezindeki son trafik ışığı uygulamasına son verecek. 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2022, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER