KIBRISCIK BELEDİYESİ'NDEN AKP İLÇE GENÇLİK KOLLARI'NA TEPKİ:İLÇEMİZ ADINA UTANIYORUZ

KIBRISCIK BELEDİYESİ'NDEN AKP İLÇE GENÇLİK KOLLARI'NA TEPKİ:İLÇEMİZ ADINA UTANIYORUZ

Kıbrıscık Belediyesi, AKP Kıbrıscık Gençlik Kolları’nın sosyal medya hesabından “Kıbrıscık Belediyemizin yoğun iş temposundan dolayı vakit ayıramadığı bozuk İlçe yollarımızı İlçe Özel İdare olarak yama yaptık” paylaşımına tepki gösterdi. Belediye, Beypazarı’nın Karayolları’na ait olduğunu belirterek, “İlçemiz adına utanç duyuyoruz” dedi.

AKP Kıbrıscık Gençlik Kolları, 18 Ağustos’ta sosyal medya hesabından Kıbrıscık Belediyesi’nin iş yoğunluğu nedeniyle bozuk olan yolları yapamadığını, yolların İlçe Özel İdare tarafından yama yapıldığını duyurdu.

Gençlik Kolları’nın paylaşımında şunlara yer verildi:

"Kıbrıscık Belediyemizin yoğun iş temposundan dolayı vakit ayıramadığı bozuk İlçe yollarımızı İlçe Özel İdare olarak yama yaptık. Emeği geçen sayın Kaymakamımıza ,İlçe Başkanımıza, İl Genel meclis üyemize ve İlçe Özel idaresine teşekkür ederiz. İlçemize hayırlı olsun."

Kıbrıscık Belediyesi, AKP Kıbrıscık Gençlik Kolları’nın paylaşımını alıntılayarak Beypazarı’nın belediye mücavir alanı dışında olduğuna dikkat çekti.

Belediye tarafından yapılan paylaşımda ise şöyle:

"İlçemiz adına utanç duyuyoruz. Siyasi olmayan bir kurum siyasetle uğraşır olmuş, siyaset peşinde gezer olmuş. Şaşırdık mı? Şaşırmadık tabiki de ama arkadaş sanırım bilgisi olmadan yazmış ya da bilinçsizce, siyaset olsun diye yazmış. İlçemizin Belediye mücavir alanlarının dışında kalan Beypazarı Karayollarına ait bir yol için sanki Belediye yapmakla sorumluymuş da yapmamışız. Sanki asfalt yama malzemesi köy yollarında kullanılmak için bizlere geliyor da biz elimizdeki malzemeyi kullanmamışız gibi algı yaratılmaya çalışılsa da resmiyette bize ait olmayan bir yol için araya bir de o kadar siyasetçi sokarak ve bunu sanki bir kamu birimi değilde siyasi parti örgütü yapmışcasına, çukurları doldurup kendi görevlerini yerine getirdikleri için asıl biz teşekkür ederiz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER