MERAL AKŞENER:TANJU ÖZCAN,VİTESİ YÜKSELTMİŞ

Bolu’da hizmete açılan yeni itfaiye binasının açılış törenine katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek isteyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a yanıt veren Akşener, “Bolu için çarpan kalbini bilirim. Ama vitesi yükseltmiş gördüm” dedi.

MERAL AKŞENER:TANJU ÖZCAN,VİTESİ YÜKSELTMİŞ

Bolu Belediyesi tarafından yapılan yeni itfaiye binasının açılış töreni dün saat 15.00’te gerçekleşti. Törene İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, siyasi parti temsilcileri, STK’lar ve vatandaşlar katıldı.

Törende Cumhurbaşkanlığı adaylığı için destek isteyen Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, “Bu arada 6’lı masa olarak herhalde isimleri konuşmaya başlayacaksınız. Bolu’da bir kardeşiniz var. Diploması var, 8 yıllık devlet deneyimi var. Girdiği son 5 seçimi kazanmış başarı öyküsü var. Aklınızın bir kenarında bulunuversin” dedi.

Ardından kürsüye çıkan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ‘Cumhurbaşkanlığı adaylığı’ için destek isteyen Özcan’a yanıt verdi.

Özcan’ın vites yükselttiğini ifade eden Akşener, “Tanju Özcan’ın Bolu için çarpan kalbini bilirim. Hayallerini bilirim. Ama vitesi yükseltmiş gördüm. İki şey talep etti. Biri, Meral abla masada benim adımı unutma. Şimdi herkesi komaya sokayım unutmayacağım. İkinci önemli mesaj, Nurettin Nebati mesajı. Diyor ki gözünde ışıltı olan abiden daha iyi ekonomi yönetirim. Bunu da unutmayacağım Tanju başkan” diye konuştu.

Özcan’ın sözlerine bir yanıt da CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut’tan geldi.Bulut, “Tanju Özcan, Bolular tarafından çok seviliyor. Bolu halkının Tanju Özcan’ı bırakacağını düşünmüyorum. Sen Bolu’da iyisin” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2022, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER