MUHARREM İNCE BOLU’DAN SESLENDİ: “6’LI MASANIN KAFASI KARIŞIK”

Bolu'ya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İzzet Baysal Caddesi'nde esnaf ziyareti yaptı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Muharrem İnce, 6'lı Masa'ya bir an önce adayını açıklaması yönünde çağrıda bulundu.

MUHARREM İNCE BOLU’DAN SESLENDİ: “6’LI MASANIN KAFASI KARIŞIK”

Bolu’ya gelerek İzzet Baysal Caddesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce seçim tarihinin 14 Mayıs olarak belirlendiğini vurgulayarak “Siyasi partilerin göstereceği adaylar olacak. 100 bin imza ile aday olmak isteyenler olacak. 6'lı Masa'ya önerim şu. Geçen dönem beni 51 gün kala aday yaptılar. 13 vilayete gidemedim, yetişmedi. Hiçbir büyük ilçeye gidemedim. Bence bir an önce adaylar ortaya çıkmalıdır. Seçime 115 gün zaman var. Cumhurbaşkanı adayı olmak isteyenler televizyonlarda milletin önünde tartışsın. Ekonomiyi, sığınmacıları, tarımı, dış politikayı, eğitimi konuşsunlar. Bütün cumhurbaşkanı adaylarına açık çağrıda bulunuyorum." dedi.

“6’LI MASANIN KAFASI KARIŞIK”

İnce, 6'lı Masa'nın kafasının karışık olduğunu belirterek, "Bu 6'lı Masa'nın kafası karışık. Birisi Türklüğü kaldırıyor, birisi tarikatların önünü açıyor. Bunlarla bu iş olmaz. Biri İstanbul sözleşmesini kabul ediyor, diğeri etmiyor. Biri Libya tezkeresine evet diyor, öbürü hayır diyor. Bunlar 6 günde dağılırlar. Erdoğan'ın da gitmesi lazım. 20 senedir yoruldu artık. Onun için biz ne Cumhur ne Millet tek yol Memleket diyoruz." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER