OTOBÜSLER TALİHLİSİNİ BEKLİYOR!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, herhangi bir gerekçe göstermeden mülkiyeti Bolu Bel. A.Ş’ye ait 5 adet halk otobüsü ile 8 yıllık plaka ve hattı açık teklif usulü ile satışa çıkardı.

OTOBÜSLER TALİHLİSİNİ BEKLİYOR!

Bolu’da 7’den 70’e tüm vatandaşların şikayet ettiği ulaşım sistemine çözüm üretmeyen CHP’li Bolu Belediyesi, belediyeye ait otobüsleri satmaya karar verdi.Bolu Belediyesi eski AKP’li belediye başkanı Alaaddin Yılmaz döneminde satın alınan yaklaşık 11 halk otobüsünden 5 tanesi herhangi bir gerekçe gösterilmeden satışa çıkarıldı.

BELEDİYE,ÖZELLEŞTİRMEYE YEŞİL IŞIK YAKTI
Kamuya açık olması gereken malların, özelleştirilmesi ile AKP’den hiçbir farkı kalmayan CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye bünyesine mantar üretimi dışında(!) yeni gelir katamayan hatta var olanları da satmaya kararlı.

HER BİRİ 400 BİN LİRAYA SATILACAK
Bolu Belediyesi resmi internet sitesinde yer alan duyuruda satışın 15 Kasım Pazartesi günü, saat 14.00’da, Aşağısoku Mah. Kilitçi Sok. No:47/1 Merkez/Bolu adresinde açık teklif usulü ile gerçekleşeceği belirtildi. Satış kapsamında Otokar marka 2014 model, 26 koltuklu 5 otobüs, 400 bin lira, yüzde 18 KDV muhammen bedel ve 12 bin lira teminatla satışa sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER