ÖZCAN AÇIKLADI: PARK YERİNE HALK MARKET YAPILACAK

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, PTT Caddesi üzerinde bulunan katlı otoparkın yerine park yerine ucuz tüketim malzemelerinin satılacağı halk marketin yapılacağını duyurdu.

ÖZCAN AÇIKLADI: PARK YERİNE HALK MARKET YAPILACAK

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer ile Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer’in Nilüfer Park'ta gazetecilerle buluştuğu programda PTT Caddesi üzerinde yıkılan katlı otopark alanı hakkında konuştu.

Başkan Özcan, geçtiğimiz yıl yıkılan katlı otoparkın yerine park yapılacağını ve park projesinin ise hala yapım aşamasında olduğunu duyurmuştu.

Nilüfer Park'ta açıklamalarda bulunan Özcan, "Kimse el atmasa da biz tarımsal üretime el atıyoruz.Merkezi hükümet tarıma ve çiftçiye el atmıyorsa belediye olarak elimizi kolumuzu bağlayıp bunu izleyecek değiliz.Önümüzdeki aylarda yıkılan otoparkın bulunduğu alanda halk market olacak. Tamamen kooperatif ürünlerinin satıldığı ve vatandaşın ucuz et tüketilebileceği büyük ölçekli halk marketi açacağız" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülizar Tunç  başkanım meyve veren ağaç taslanir
Gülizar Tunç başkanım meyve veren ağaç taslanir - 1 yıl Önce

Başkanım yanidayiz meyve veren ağaç taslanir cumhuriyetçi Atatürkçü birisin hemde chp lisin seviyoruz seni baskanım

Mehmet gulderen
Mehmet gulderen - 1 yıl Önce

Çok doğru bir karar Allah yardımcınız olsun

AZİZ DEMİR
AZİZ DEMİR - 1 yıl Önce

HAYIRLI OLSUN BAŞKAN

Kazım Çetin
Kazım Çetin - 1 yıl Önce

Tarım kredi adına açıldı marketler ama öbür marketlerde bir üzüldüğünü görmedim o gibi yapılacaksa hiç yapmayın fark olursa helal olsun taktir ederim bende ordan alış verişimi yapacan söz veriyorum.

SIRADAKİ HABER