ÖZCAN İLE VELİOĞLU'NUN 40 YILLIK DOSTLUĞU BOZULDU!

Tanju Özcan ve Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu’nun 40 yıllık dostluğu bozuldu! ABD İstanbul Başkonsolosluğu Basın Danışmanı ve ABD İstanbul Başkonsolosluğu Basın Konsolosu’nun Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Bülent Velioğlu’nu ziyaret etmesi CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı çileden çıkardı.

ÖZCAN İLE VELİOĞLU'NUN 40 YILLIK DOSTLUĞU BOZULDU!

ABD İstanbul Başkonsolosluğu Basın Danışmanı ve ABD İstanbul Başkonsolosluğu Basın Konsolosu, Bolu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Bülent Velioğlu’nu ziyaret etti.

Söz konusu ziyarete tepki gösteren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan,Bülent Velioğlu’nun ABD İstanbul Başkonsolosluğu Basın Danışmanı ve ABD İstanbul Başkonsolosluğu Basın Konsolosu ile çekilen fotoğraflarını alıntılayarak ağır eleştirilerde bulundu.

AKP’YE GÖZ MÜ KIRPIYOR?
Tanju Özcan’ın Bülent Velioğlu ile yakınlığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Sıradan bir ziyaretin Tanju Özcan’ı Velioğlu’na hakaret edecek noktaya getirmesi kamuoyunun dikkatini çekti. ABD ile yakın temaslarda bulunan AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a her fırsatta övgüler dizen ve AKP’li dil kullanan CHP’li Tanju Özcan’ın Velioğlu’na eleştirilerde bulunması ‘AKP’ye göz mü kırpıyor?’ sorusunu akıllara getirdi.

“BU NASIL BİR AYMAZLIK”
Sosyal medya hesabından “Olmadı Başkan, Bolu bunu hak etmiyor” başlığı ile paylaşımda bulunan Tanju Özcan, Bülent Velioğlu’na “Bu adamlarla görüşerek ne yapmak, nereye varmak istiyorsun? Bu nasıl bir aymazlık, nasıl bir densizliktir! Lütfen kendine gel. Lütfen ciddiyetten uzak şekilde, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı’na yakışmayacak davranışlarda bulunma. Ve lütfen, YERLİ ve MİLLİ ol” diyerek hakarette bulundu.

Tanju Özcan’ın paylaşımı şöyle:

“OLMADI BAŞKAN, BOLU BUNU HAKETMİYOR!

Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı’nın;Suriye’de YPG’ye binlerce TIR silah yardımında bulunan, 251 şehit verdiğimiz 15 Temmuz’un baş mimarı olan FETÖ elebaşını besleyip kol kanat geren, ABD’de BM toplantısında Cumhurbaşkanımızı BIRAKIN KARŞILAMAYI AYNI BİNADA GÖRÜŞMEYE TENEZZÜL BİLE ETMEYEN ABD’lilerin yöneticilerini, böyle karşılayıp, ‘dostum!’ diye hitap etmesi Bolu’da ki vatansever hemşerilerimizi son derece rahatsız etmiştir. Sayın Velioğlu, Türk milliyetçisi, sade vatandaş olarak sana soruyorum:

BU DOSTLUK NEREDEN GELİYOR?!

Bu adamlarla görüşerek ne yapmak, nereye varmak istiyorsun? Bu nasıl bir aymazlık, nasıl bir densizliktir! Lütfen kendine gel.Lütfen ciddiyetten uzak şekilde, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı’na yakışmayacak davranışlarda bulunma.Ve lütfen, YERLİ ve MİLLİ ol.Bu ülkenin bölünmez bütünlüğüne kast eden, terör örgütlerine kucak açan ABD ve onun temsilcileri yüce Türk milletinin, bizlerin dostu değildir, olamaz da! NOKTA!”

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 20:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER