ÖZCAN’DAN DEVLET BAHÇELİ’YE: GİDİN SİZ DE GÖRÜŞÜN

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, AKP'nin HDP ziyaretine ilişkin "Son derece doğal ve doğru bir adım" yorumuna Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan tepki geldi.

ÖZCAN’DAN DEVLET BAHÇELİ’YE: GİDİN SİZ DE GÖRÜŞÜN

AKP heyetinin anayasa değişikliği tekfili için TBMM'de HDP'yi ziyaret etmesine ilişkin konuşan Bahçeli, "AK Parti heyetinin anayasa teklifini görüşmek amacıyla Meclis'te grubu bulunan siyasi partileri ziyaret etmesi son derece doğal ve doğru bir adımdır" ifadelerini kullandı.

Bahçeli, "AK Parti heyetinin CHP ile kuruduğu temasa ses çıkarmayanların bizim sırtımızdan HDP'yi dillerine dolamaları müflis ve müfsid bir tavırdır" diye konuştu.

TANJU ÖZCAN: GİDİN SİZ DE GÖRÜŞÜN

Devlet Bahçeli’nin ifadelerine sosyal medya hesabından tepki gösteren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan “Sn. Devlet Bahçeli, ne yapmak, nereye varmak istemektesiniz! AKP’nin HDP ile görüşmesine ‘Son derece doğal ve doğrudur’ demişsiniz. Burada da mı bir beka sorunu tespit ettiniz. Madem ‘doğal’ ve ‘doğruysa’ gidin siz de görüşün. Görüşen görüşsün ben tek kalsam da dönmezem yolumdan” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2022, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER