ÖZCAN,YENİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜNÜ ATADI

Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevinden istifa eden Serkan Atalay’ın yerine Özel Halk Otobüsleri Müdürü Sedat Gülener atandı.

ÖZCAN,YENİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜNÜ ATADI

CHP’li Belediye Başkanı Tanju Özcan, Destek Hizmetleri Müdürü Serkan Atalay’ın istifa etmesi üzerine Özel Halk Otobüsleri Müdürü Sedat Gülener’i Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevine atadı.

Uzun yıllar Özel Halk Otobüsleri Müdürü ve Bolu Belediyesi Su Abone Servisinde  görev yapan Sedat Gülener, Tanju Özcan tarafından Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne atandı.

“SİZİ ZOR DURUMDA BIRAKMAYAYIM”
Geçtiğimiz günlerde Tanju Özcan tarafından Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne getirilen Serkan Atalay, bulunduğu görevden istifa etti. Atalay’ın istifasının ardından açıklamalarda bulunan CHP’li Özcan, “Ben Alaaddin Yılmaz döneminde olduğu gibi tek başıma karar almıyorum. Ekibimle, Meclis üyesi arkadaşlarımla istişare ederek hareket ediyoruz. Serkan kardeşim de bana, ‘Ben sizi zor durumda bırakmayayım. Ben normal mühendis olarak Belediye’de yoluma devam edeyim’ dedi. Aramızda böyle bir konuşmamız oldu. Şu anda da makine mühendisi olarak Belediyemizde çalışmaya devam edecek. Kendisini seviyorum, yetenekli de buluyorum. Birçok konuda da Ondan faydalanmaya devam edeceğim. Ama zaman zaman Belediyelerde başkanın tasarrufu ile bazen kişinin tasarrufu ile yer değişikliği olabiliyor” şeklinde konuşmuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 20:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER