REKTÖR ALİŞARLI'YA ARDI ARKASI KESİLMEYEN ZİYARETLER!

Aynı gün Ülkü Ocakları’nı ziyaret edip Ensar Vakfı üyelerini ağırlayan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Mustafa Alişarlı, bu kez de Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem’in ‘nezaket’ ziyaretini kabul etti.

REKTÖR ALİŞARLI'YA ARDI ARKASI KESİLMEYEN ZİYARETLER!

Geçtiğimiz aylarda Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Mustafa Alişarlı aynı gün içinde hem Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti hem de Ensar Vakfı üyelerini ağırladı.

Ardı arkası kesilmeyen ziyaretlerde bu kez sıra Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ve Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanı Erhan Bayram’a geldi.

Rekrör Alişarlı'yı makamında ziyaret eden Bayram’ın ve Özkalem’in fotoğrafı üniversitenin resmi sitesinde paylaşılırken şu açıklamaya yer verildi:

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Türk Eğitim-Sen Bolu Şube Başkanı Erhan Bayram, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ile beraberindeki heyet Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Alişarlı, nazik ziyaretlerinden dolayı değerli konuklarına teşekkür etti."

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2022, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER