SOL PARTİ BOLU İL ÖRGÜTÜ'NDEN DAVET

SOL Parti PM Üyesi Alper TAŞ’ın konuşmacı olarak katılacağı “2023’e Giderken, Türkiye nereye?” söyleşisi için Sol Parti Bolu İl Başkanı Dilara Kurtuluş açıklamalarda bulundu.

SOL PARTİ BOLU İL ÖRGÜTÜ'NDEN DAVET

Gün geçtikçe derinleşen ekonomik, siyasi ve sosyal krizler ile artan baskı ve şiddet ortamında; Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birine yaklaştıklarını belirten Sol Parti Bolu İl Başkanı Dilara Kurtuluş “Sağın alternatifi için sağı dayatan, burjuva programlarıyla halkın değil sermayedarların tarafını tutan her türlü parti ve ittifaklara karşı; hem memleketimizin üzerine kara bir bulut olarak çökmüş AKP karanlığını def eden, hem de rejimle hesaplaşan bir siyaset anlayışını ilmek ilmek örüyoruz.” şeklinde konuştu.

Kurtuluş, Sol Parti İl Örgütü olarak 15 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da il binalarında düzlenecek söyleşi için “Seçime giderken Türkiye'nin ahvalini ve izleyeceğimiz siyaset anlayışını, Parti Meclisi üyemiz Alper Taş'ın katılımıyla tartışacağız.” ifadelerini kullandı.

Siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına da ziyaretlerde bulunarak etkinliklerine davet ettiklerini ifade eden Sol Parti Bolu İl Başkanı Dilara Kurtuluş “Tüm üyelerimizi ve Bolu Halkını etkinliğimize bekliyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER