SOL PARTİ,İSTANBUL'DA BULUŞUYOR!

SOL Parti Bolu İl Örgütü 'Devrimci Demokratik Cumhuriyet' mitingi için bu pazar İstanbul'da!

SOL PARTİ,İSTANBUL'DA BULUŞUYOR!

SOL Parti, ülkenin üç farklı noktasında planladığı 'Devrimci Demokratik Cumhuriyet' mitinglerinin son ayağını bu pazar günü İstanbul'da gerçekleştiriyor.

7 Kasım'da Trabzon'da, 13 Kasım'da ise İzmir'de binlerce kişiyle 'Devrimci Demokratik Cumhuriyet' mitinglerini gerçekleştiren SOL Parti, mitinglerin son ayağı için İstanbul'da buluşuyor.

SOL Parti Başkanlar Kurulu Üyesi Önder İşleyen ve İstanbul İl Başkanı Leyla Koç Üzüm'ün konuşma yapacağı mitingte Moğollar ile Ozan Çoban ve Güneş Demir sahne alacak.

Sol Parti Bolu İl Yönetiminden yapılan açıklamaya göre üyeler ve parti dostlarının katılımıyla, 21 Kasım Pazar günü saat 13.00’te İstanbul Kartal Meydanı'nda yapılacak miting için Pazar günü saat 08.00 de Bolu’da parti binası önünden otobüs kaldıracaklar.

“Tek adam rejiminden ülkemizi kurtarmayı acil bir görev olarak önümüze koyuyoruz” diyen SOL Parti, ‘güçlendirilmiş parlamenter sistem’ önerilerini “Anayasal düzenlemeden ibaret basit bir restorasyonla ülkenin içine sürüklendiği krizden çıkmasının mümkün olmadığı açıktır” ifadeleriyle değerlendiriyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER