TANJU ÖZCAN'DAN AÇIKLAMA:'İFFETİMİ' KORUMAYA ÇALIŞIYORUM

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye meclis toplantısında AKP'li bir kadın belediye meclis üyesine "Bana niye el sallıyorsunuz, ben evli barklı adamım ayıp oluyor" sözleri hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Özcan açıklamasında, "Görüyorsunuz ben orada sadece iffetimi korumaya çalışıyorum"dedi.

TANJU ÖZCAN'DAN AÇIKLAMA:'İFFETİMİ' KORUMAYA ÇALIŞIYORUM

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın AKP'li belediye meclis üyesine sözleri sosyal medyada gündem oldu. Özcan oylama esnasında el kaldıran üyeye, "Ret olarak kabul ediyorum. Bana neden el sallıyorsunuz hanımefendi, ayıp oluyor el sallamak falan. Ben evli barklı adamım böyle bir şey olmaz" sözleri sosyal medyada tepkilere neden oldu. 

Sözleri sosyal medyada gündem olan Özcan, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Açıklamada 'iffetimi korumaya çalışıyorum' diyen Özcan'ın paylaşımı şöyle:

Yalan söylerken yüzü bile kızarmayan Ömer Çelik beni ahlaksızlıkla suçlayıp tehdit ediyor.Hodri Meydan!!! Bu arada bahse konu video bu. Görüyorsunuz ben orada sadece iffetimi korumaya çalışıyorum. Bir daha izleyin ENSARoğulları. Anlayacağınızı sanmıyorum ama”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER