TANJU ÖZCAN HAKKINDA 9 YENİ SUÇ DUYURUSU BAŞVURUSU

Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş’tan, Tanju Özcan’ın hakkında yürütülen soruşturmanın takipsizlikle sonuçlandığı haberlerini yalanladı.

TANJU ÖZCAN HAKKINDA 9 YENİ SUÇ DUYURUSU BAŞVURUSU

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın yabancı uyruklu kişilerin su faturalarına zam yapılacağını açıklaması ülke gündeminde en çok konuşulan konulardan biri oldu.Ne sosyal demokrat kesimlerden ne de CHP yönetiminden destek alamayan Tanju Özcan hakkında yapılan birçok suç duyurusunun ardından Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti.

DOĞRUYU YANSITMIYOR
Tanju Özcan hakkında yerel bir internet sitesine açıklamalarda bulunan Başsavcı Ahmet Bektaş, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan hakkında yürütülen soruşturmanın devam ettiğini ve sosyal medyada yürütülen soruşturmanın da  takipsizlik kararı ile sonuçlandı algısının doğruyu yansıtmadığını ifade etti.

Haberinde devamı ise şöyle:
“Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre; Başsavcılığımızın başlattığı soruşturma halen devam etmekte ve dosyaya ek bazı STK’lar tarafından suç duyuruları yapılmaktadır. Titizlikle yürütülen soruşturmada 9 yeni suç duyurusu mevcuttur.”

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2021, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER