TANJU ÖZCAN: “MAN KAFALI LAFTA SOLCULAR”

Maraş merkezli yaşanan depremlerin ilk saatlerinde deprem bölgesinde arama kurtarma ve dayanışma faaliyetleri için emek veren sosyalistler iktidardan sonra şimdide Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın hedefinde.

TANJU ÖZCAN: “MAN KAFALI LAFTA SOLCULAR”

Merkez üssü Maraş olan, 10 il ve yaklaşık 13.5 milyon yurttaş etkilendiği depremin üçüncü gününde çadır sattığı ortaya çıkan ve büyük tepki toplayan Kızılay’a yönelik protestolar sürüyor. Düzenlenen protesto eylemlerinin bazıları polis saldırısıyla dağıtılırken, çok sayıda kişi de gözaltına alındı. Kimi illerde sosyalist partiler yaptıkları açıklama nedeniyle ev baskınlarıyla gözaltına alındı.

Deprem bölgesinde ise sosyalist partilerin dayanışma noktalarına polis tarafından baskın yapılarak, sürdürülen dayanışma faaliyetlerinin engellendiği belirtiliyor.

Sosyalistlerin protestosunu ‘kutuplaştırma siyaseti’ olarak gören Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda sosyalistlere ‘man kafalı’ diyerek hakaret etti.

İşte Özcan'ın sosyal medya paylaşımı:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 7 ay Önce

Tanju Özcan'ı rahat bırakın dedi yakınları psikolojisi acaip durumda bozuk.İşleri arap saçına döndūrdū ne yaptıgını ne söyledigini bilemez idrakini yapamaz durumda.

SIRADAKİ HABER